Operator maszyny CNC

JAK SZKŁO Przeds. Handlowo-Usługowe Export-Import-Hurt Sp. J. Krzysztof, Halina, Janusz Żogała

Goczałkowice-Zdrój

Firma JAK SZKŁO SP. J. zatrudni pracownika na stanowisko :

OPERATOR CNC - CENTRUM DO OBRÓBKI SZKŁA

Wymagania:
- odpowiedzialność, dyspozycyjność, dokładność
- doświadczenie w obsłudze programów typu CAD
- doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze centrum CNC
- znajomość rysunku technicznego
- komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
- umiejętność pracy w stresie
- dbałość o powierzone mienie
- znajomość podstaw mechaniki maszyn

Mile widziane (przydatne):
- uprawnienia operatora suwnic kat. II S
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- doświadczenie w branży przetwórstwa szkła

Zadania:
- obsługa szlifierskiego centrum CNC do obróbki szkła
- bieżąca konserwacja maszyn
- bieżąca kontrola jakości

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w systemie dwuzmianowym
- pracę od zaraz
- zapewniamy:
- dla osób spoza branży zapoznanie się ze specyfiką obróbki szkła

Zainteresowanych kandydatów prosimy o osobiste stawiennictwo wraz z CV w siedzibie firmy JAK SZKŁO S.J. w Goczałkowicach przy ul. Brzozowej 62, w godzinach 9-18.

Kontakt

Tel. (32) 212 74 12
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image
Następne » Powrót