Lakiernik

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Dla naszego klienta Producenta mebli na zamówienie z siedzibą w Bielsku-Białej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lakiernik
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę bez pośrednictwa agencji pracy tymczasowej
Opis stanowiska:
- przygotowywanie elementów meblowych do lakierowania,
- lakierowanie oraz polerowanie elementów meblowych,
- nadzór prac związanych ze złożonym procesem lakierowania elementów,
- realizację innych prac związanych z produkcją.
W razie predyspozycji możliwość szybkiego awansu na kierownika lakierni.

Wymagania:
- praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok na element,
- zdolności manualne,
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- systematyczność.

Oferujemy:
- stałą pracę w prestiżowej firmie,
- po przejściu okresu próbnego, zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę,
- szkolenia techniczne i produktowe.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót