Kontroler jakości dostaw

Proseat

Czechowice-Dziedzice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Sprawdzanie zgodności detali dostarczanych przez Dostawców zgodnie z wymaganiami jakościowymi tj. Cykle Kontoli, Plany kontroli oraz kompletności dokumentów dostawy w zakresie świadectw jakości i atestów materiałowych.
Weryfikacja nadesłanej dokumentacji PPAP od dostawców, bezpośredni kontakt z dostawcą, przedłożenie dokumentów ostatecznych do zatwierdzenia przełożonemu.

WYMAGANIA:
Wykształcenie średnie (techniczne)
Min. rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale jakości
Komunikatywny język angielski
Umiejętność czytania rysunku technicznego
8D i rozwiązywanie problemów
Prawo jazdy kat. B

FIRMA OFERUJE:
Zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz pakiet dodatków (m.in. premia motywacyjna, dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta MULTISPORT oraz prywatna opieka medyczna)

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem danych osobowych jest:
PROSEAT sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 26 , Czechowice - Dziedzice, 43-502, NIP: 5470245204
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt

Tel. 512116923
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót