Menu

Sortownik (m/k) praca na jedną zmianę 14.00-18.00

Work Service S.A.

Bielsko-Biała

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik/pracownica rozładunku i załadunku

Obowiązki w pracy to:
- Prace związane z rozładunkiem paczek kurierskich,
- Prace pomocnicze na hali,
- Ciężka praca fizyczna,

Wymagania:
- Chęć i motywacja do podjęcia pracy,
- Punktualność,
- Dyscyplina w pracy,
- Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:
- Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- Pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
- Opiekę koordynatora,
- Zatrudnienie od zaraz,
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w miłej i spokojnej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: agnieszka.bebak@workservice.pl z dopiskiem praca na jedną zmianę.

Agencja Pracy Tymczasowej Work Service Express
Ul. Dąbrowskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
Tel. 797 990 648

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”
„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Kontakt

Tel. 797-990-648
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót