Przedstawiciel Handlowy

ZERA GROUP sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Jesteśmy agencją promocyjno-wydawniczą działającą na terenie powiatu bielskiego. Wydajemy m.in. bezpłatną gazetę reklamową z programem telewizyjnym, kalendarze oraz mapy turystyczne, tworzymy portale internetowe.
Aktualnie poszukujemy Przedstawiciela handlowego, którego zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie klientow dla naszych usług (reklamodawców) i produktów.
Oferta skierowana jest do osób chcących pozyskać dodatkowe fundusze i potraktować tę pracę jako DODATKOWE ZAJĘCIE. Od ciebie również zależy, ile zarobisz. Oferujemy współpracę opartą na naszym doświadczeniu i Twoim zaangażowaniu oraz jasnym systemie ROZLICZENIA PROWIZYJNEGO.

Oferujemy:

• Wsparcie techniczne i merytoryczne (8:00 - 16:00).
• Kompleksowe szkolenie sprzedażowe dotyczące produktów
• Możliwość działania na terenie całego powiatu bielskiego
• Elastyczne godziny pracy
• Jasne i przejrzyste zasady współpracy
• Rozliczenie prowizyjne za wykonaną sprzedaż
• Gotowe wzory umów z klientami
• Foldery ofertowe oraz teczki partnerskie

Obowiązki:
• Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie
• Aktywna sprzedaż produktów przez zawieranie umów handlowych
• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:
• Komunikatywności
• Doświadczenia w pracy z Klientem
• Pozytywnego nastawienia do Klienta
• Zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót