Filtry
Gardenia Group Skrobol sp.k.

Pracownik porządkowy

Pszczyna

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Pracownika porządkowego (również z orzeczeniem o niepełnosprawności) w wymiarze 1/2 etatu

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, biurowych oraz ciągów komunikacyjnych
  • Pranie odzieży roboczej
  • Prawidłowe gospodarowanie powierzonymi środkami czystości i ich bieżące uzupełnianie

Wymagania:

Dokładność, sumienność, rzetelność.

CV MOŻNA WYSYŁAĆ NA MAILA: kadry@gardeniafood.com

telefon kontaktowy: 796 002 224

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gardenia Group Skrobol Sp.k. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gardenia Group Skrobol Sp.k z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Polne Domy 90,

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - rodo@gardeniapolska.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Kontakt

Tel. 32 447 88 08