Filtry
FIRMA HANDLOWA SPÓŁKA CYWILNA KÓSKA KAMIL, KÓSKA MICHAŁ

Sprzedawca

Pszczyna

Sklep Rybny - Pszczyna
ul.  Łokietka 1a
ul. Warowna 13

Zatrudnimy osobę na stanowisko: KASJER/SPRZEDAWCA - sklep rybny

Miejsce pracy : Pszczyna, ul. Łokietka 1a

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- premie okolicznościowe,
- przyjazną atmosferę,
- śniadania ze śledzikiem ;)

Obowiązki:
- bieżąca obsługa klientów w sklepie
- obsługa płatności
- doradzanie oraz pomoc klientom
- odbiór i rozładunek towaru
- utrzymywanie porządku w całym obiekcie
- estetyczna ekspozycja produktów
- dbanie o dobry wizerunek firmy
- współpraca z zespołem
- rzetelność

Mile widziane:

Znajomość obsługi kasy fiskalnej
Doświadczenie w handlu
Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem na adres skleprybnypszczyna@gmail.com

Pamiętaj o dopisaniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”