Filtry
ZEG-ENERGETYKA Sp.z o.o.

Mechanik - Monter AKPiA

Pszczyna

Firma ZEG-ENERGETYKA jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej. W związku ze zmianą struktur oraz ambitnymi planami poszerzania działalności aktualnie poszukujemy kandydatów  na stanowisko: Mechanik – Monter AKPiA

GŁÓWNE ZADANIA:

  •  wykonanie prac mechanicznych w zakresie rozdzielnic nn, szaf przemysłowych, sterowniczych, automatyki (rozmieszczenie, zabudowa aparatury)
  • montaż i demontaż urządzeń
  • wykonanie bieżących przeglądów i konserwacji narzędzi będących na wyposażeniu działu
  • możliwość przyuczenia

OCZEKUJEMY:

  •  wykształcenie techniczne lub mechaniczne
  • umiejętność pracy w grupie
  • inicjatywa, zaangażowanie, oraz chęć uczenia się
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • zdolności manualne
  • działań usprawniających pracę działu

CZEKA NA CIEBIE:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie z tradycjami konsekwentnie zwiększającej swój udział w rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bez pośredników
    atrakcyjny system wynagradzania – podstawa + premia wypłacane zawsze w terminie
  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie i wiele innych)
  • dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do szeregu dedykowanych szkoleń polegających na doskonaleniu umiejętności i rozszerzaniu kwalifikacji
  • pozytywna atmosfera pracy w zgranym zespole
  • praca na nowoczesnej hali produkcyjnej (dobrze oświetlona, ogrzewana, czysta)
  • praca z zachowaniem norm i zasad BHP