Filtry

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Dworek"

Chybie

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek” w związku z rozwojem placówki zatrudni do pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego / pedagoga specjalnego.

Wymagania:
• Studia wyższe, kierunkowe
• Życzliwy stosunek do dzieci i osób dorosłych
• Empatia, cierpliwość i chęć pomocy innym
• Kreatywność w podejmowanych zadaniach
• Chęć podnoszenia swoich kompetencji
• Atutem będą dodatkowe szkolenia i kwalifikacje

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela polegać będą na sprawowaniu opieki, wychowywaniu i nauczaniu dzieci w wieku 3–7 lat - zgodnie z obowiązującą podstawą programową i statutem przedszkola oraz prowadzeniu niezbędnej dokumentacji. Dbanie o prawidłowy rozwój maluchów (w zakresie motoryki, mowy i myślenia, kształtowania emocji, uczuć i nawyków oraz socjalizacji i uspołeczniania) a także życzliwa komunikacja z ich rodzicami i współpracownikami.

Oferujemy:
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze
* Wynagrodzenie zaczynające się od 6 tys.zł
* 30 h/tyg pracy z dziećmi
• Premie uznaniowe
• Pracę w zgranym, młodym zespole
• Miłą i przyjazną atmosferę
• Szkolenia i rozwój osobisty
• Współpracę i możliwość konsultacji ze specjalistami (logopeda, psycholog, fizjoterapeuta)

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
• Curriculum Vitae
• Dokumenty poświadczające wymagane kwalifikacje - dyplomy i suplementy studiów wyższych, kierunkowych.

Kontakt

Tel. 570019004