Filtry
Transa-M Sp. z o.o.

Serwisant - serwis Kamperów i Przyczep Transa-M Pszczyna

Pszczyna

Jesteś mechanikiem samochodowym, stolarzem czy przysłowiową złotą rączką? Chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się branży karawaningowej - kamperów i przyczep kempingowych? Zapraszamy do kontaktu! Firma Transa-M poszukuje pracownika na stanowisku serwisanta.

Zakres obowiązków:

- prace serwisowe kamperów, przyczep kempingowych oraz przyczep towarowych

- prowadzenie serwisów okresowych, przeglądów gwarancyjnych

- naprawy powypadkowe zabudów kempingowych

- przygotowywanie kamperów i przyczep kempingowych do odbioru

- montaże dodatkowych akcesoriów t.j. markizy, klimatyzatory, panele solarne, przetwornice 12/230 V itd.

- montaż haków holowniczych

- wsparcie działu sprzedaży w zakresie części zamiennych

- dbanie o ekspozycję pojazdów wystawionych do sprzedaży

Nie posiadasz doświadczenia w branży karawaningowej? Spokojnie... Zapewniamy szkolenia i wdrożenie w tą wyjątkową branżę. Najważniejsze to zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:

- elastyczność i bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność, solidność i zdyscyplinowanie

- umiejętność pracy w zespole

- wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, elektroniki

- podstawowe umiejętności stolarskie (przede wszystkim solidność i estetyka wykonania)

- zainteresowania techniczne

Co oferujemy?

- pracę w rozwijającej się firmie posiadającej autoryzację czołowych europejskich marek

- praca stacjonarna od poniedziałku do piątku (+ 1 sobota w miesiącu)

- umowę o pracę

- realizacja zadań w ambitnym zespole

- sporadyczne wyjazdy/delegacje (głównie targi branżowe, szkolenia, spotkania dealerskie)

- wdrożenie "krok po kroku"

Wynagrodzenie: 6 000 - 7 000 zł / mies. brutto
Umowa o pracę, możliwość samozatrudnienia B2B

Pokrótce o nas...

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1988 r. Siedziba firmy znajduje się w Pszczynie (woj. Śląskie). Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie przyczep towarowych, przyczep i samochodów kempingowych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kamperów i przyczep kempingowych: CHAUSSON, AUTOSTAR, RANDGER, BURSTNER oraz przyczep towarowych BRENDERUP, FARO-TRAILERS, TEMARED. W naszym sklepie oferujemy części zamienne i akcesoria do przyczep towarowych oraz przyczep kempingowych i kamperów. Dysponujemy częściami i podzespołami marki AL-KO, KNOTT, STEELPRESS, akcesoriami karawaningowymi Frankana-Freiko oraz TRIGANO-SERVICE.

www.transa-m.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Transa-M Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Transa-M Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Bratnia 3.

Kontakt

Tel. 602289921